Biuro tłumaczeń angielskiego

Biuro tłumaczeń angielskiego powstało w odpowiedzi na Państwa  popyt związany z przekładami polsko angielskimi oraz angielsko polskimi. Profesjonalne przekłady języka angielskiego stały się koniecznością dla wielu firm oraz osób prywatnych. Wstąpienie naszego kraju w szeregi członków Unii Europejskiej oraz zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza zrodziły potrzebę istnienia biur tłumaczeń angielskiego. Na chwilę obecną omawianym językiem włada prawie miliard mieszkańców naszej planety. Ich wzajemne korelacje, sprawiają że pomimo Brexitu zapotrzebowanie na fachowe tłumaczenia polsko angielskiego utrzymuje się na niesłabnącym poziomie. Naszym klientom pragniemy zapewnić fachowy serwis językowy oparty na 4 podstawowych zasadach:

Biuro tłumaczeń angielskiego – tłumaczenia polsko angielskie

  • Konkurencyjna cena – biuro tłumaczeń angielskiego w myśl 1 zasady, stara się dostarczać wysokiej jakości przekłady w konkurencyjnych cenach. Od ponad 5 lat nie zmieniamy naszej misji i nadrzędnej idei przyświecającej działaniu firmy. Dlatego właśnie oferowane usługi cieszą się niezmienną popularnością na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim.
  • Rzetelna wycena – biuro tłumaczeń angielskiego w myśl 2 zasady, skupia swoje wszystkie wysiłki ku zapewnieniu sprawiedliwych wycen. Wszelkie działania związane z określeniem kosztów tłumaczenia wspierane są przez oprogramowanie klasy OCR. Dzięki wsparciu ze strony nowoczesnych metod IT każdy tekst oceniamy podług zasady: co do znaku. Biuro tłumaczeń angielskiego nie zawyża faktycznych kosztów realizacji przekładu. Dla zleceń o większej objętości stosujemy rabaty oraz rozliczne bonusy.
  • Szybka realizacja – biuro tłumaczeń angielskiego w myśl 3 zasady, nie zwleka z realizacją przekładów polsko angielskich i angielsko polskich. Większość zleceń o charakterze standardowym tłumaczona jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Przekłady zamówione do godziny 12 mogą być pod wskazanym adresem już następnego dnia. Nie pobieramy opłat za dostarczenie translacji do dowolnego miejsca w kraju i na świecie.
  • Miła obsługa – biuro tłumaczeń angielskiego w myśl 3 zasady, dba o wysoki standard obsługi. Nasi pracownicy administracyjni dbają nie tylko o właściwy obieg dokumentów, ale również o miłą atmosferę w relacjach z klientami. Jesteśmy znani z naszej życzliwości, oraz wysokich i niezachwianych standardów etycznych.
Biuro tłumaczeń angielskiego
Biuro tłumaczeń angielskiego – tłumaczenia polsko angielskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *