Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

Protlumaczenia.pl to marka związana z branżą tłumaczeń pisemnych. Jako forma powstaliśmy w 2012 roju i działamy na terytorium całego kraju. Jesteśmy znani ze swojej fachowości i profesjonalizmu. Naczelnym hasłem przyświecającym działaniu przedsiębiorstwa jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Poza przekładamy z języka węgierskiego obsługujemy prawie 40 języków obcych. Każdy z kierunków tłumaczeń reprezentują filolodzy z odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Nasze biuro tłumaczeń online posiada także swoje oddziały stacjonarne. W głównej mierze działamy na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Łatwy akces do bezpośredniej wizyty w firmie ma prawie 500 000 mieszkańców. Oddziały Protlumaczenia.pl znajdują się na terenie: Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Potwierdzeniem kompetencji naszego zespołu są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów. Właściwą renomę nasze przedsiębiorstwo zawdzięcza przede wszystkim:

Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

  1. Prostym procedurom zamówienia tłumaczeń online – Protlumaczenia.pl stawiają na prostotę wynikając z logicznych zasad zamawiania przekładów. Nasze procedury są nastawione na wygodę konsumentów. Tłumaczenia wykonywane przez Internet podlegają regułom: „door to door”. Translacje można zamówić bez wychodzenia z domu lub biura.
  2. Niskim cenom – Protlumaczenia.pl nie reklamują się jako najtańsze biuro tłumaczeń. Możemy jednak obiecać, że nasze przełożenie jakości w stosunku do ceny sprosta Państwa oczekiwaniom. Konkurencyjny poziom kosztowy zawdzięczamy sprawdzonym procedurom i dobrze działającemu zapleczu administracyjnemu
  3. Kompetentnej obsłudze – Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby zadowolić Państwa oczekiwania względem obsługi klienta. Nasi doradcy są odpowiednio przeszkoleni i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z translacjami.
  4. Wysokie standardy etyczne – Protlumaczenia.pl działają w myśli zasad kierujących etyką biznesu. Szanujemy wartości powszechnie cenione przez społeczność. Niewątpliwie zaliczają się do nich uczciwość i rzetelność. Wszelkie niedociągnięcia są niezamierzone i podlegają natychmiastowej korekcie ze strony firmy.
  5. Dokładne wyceny – Protlumaczenia.pl opierają swoje działania o określenie kosztów realizacji zlecenia na podstawie raportu z programu do rozpoznawania tekstu. Standard OCR zapewnia poprawne odzwierciedlenie liczby znaków zawartych w danym dokumencie. Takie ujęcie tematu sprzyja dokładnemu określenie nakładów niezbędnych do wykonania translacji.
Protlumaczenia.pl - biuro tłumaczeń online
Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *