Przekłady techniczne przez Internet

Przekłady techniczne przez Internet to nasza oferta tłumaczeń specjalistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją translacji z prawie 40 dziedzin. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy z całego kraju. Jesteśmy dla Państwa potrzeb przez 365 dni w roku. Proponujemy konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Nasz team tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Biuro tłumaczeń technicznych służy Państwu pomocą w kwestiach związanych z przekładami instrukcji obsługi oraz opisów procesów technologicznych. Potwierdzeniem naszych kompetencji są otrzymywane referencje i pozytywne komentarze Internautów. Aby uzyskać akces do naszych usług wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów. Posiadamy biura zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Klientów spoza terenu zachęcamy do przesyłania zapytań online. Praktyki zlecania przekładów przez Internet są proste i nie wymagają specjalnego zaangażowania. Przekłady techniczne przez Internet odbywają się na podstawie następującego toku postępowania:

Przekłady techniczne przez Internet

  1. Wybór właściwego dokumentu – przekłady techniczne przez Internet mają swój początek przy wyborze odpowiedniego zakresu translacji. Jest to jedna z najważniejszych czynności przy tego typu działaniach. Prawidłowo wybrane dokumenty pozwalają na uniknięcie niepotrzebnych kosztów.
  2. Sprowadzanie papierów do postaci elektronicznej – Protlumaczenia.pl akceptują wszystkie popularne formaty plików. Przyjmujemy skany oraz pliki tekstowe i PDF. W przypadku wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.
  3. Określenie kosztów tłumaczenia – wszelkie papiery przyjmowane przez biuro podlegają darmowej wycenie. Ta zaś odbywa się na podstawie liczby znaków ze spacjami. Tłumaczenia poświadczone oceniane są podług limitów określonych w Rozporządzeniu Ministerstwa Sprawiedliwości.  
  4. Akceptacja zaproponowanych stawek – Protlumaczenia.pl oferują najlepszy stosunek jakości w stosunku do oferowanych stawek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi cieszyły się mianem profesjonalnych i niedrogich. Po akceptacji kosztów prześlemy Państwu numer konta do wpłaty należności. Realizacja tłumaczeń rozpocznie się po przesłaniu potwierdzenia przelewu.
  5. Darmowa wysyłka oraz konfekcja – biuro tłumaczeń technicznych służy Państwu darmową wysyłką dokumentów. Proces ten realizowany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i wyspecjalizowanych firm kurierskich.
Przekłady techniczne przez Internet
Przekłady techniczne przez Internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *